• 44th International Polish Championship in Ringo
  • 44th International Polish Championship in Ringo
  • 44th International Polish Championship in Ringo
  • 44th International Polish Championship in Ringo
  • XVth International Tournament in Ringo
  • XVth International Tournament in Ringo
  • XVth International Tournament in Ringo

XII International Tournament in Ringo - Minsk 2013

Created: Sunday, 10 November 2013

On 9 - 10 November in Minsk, Belarus played XII International Tournament in Ringo. In competition without host Belarus, competed representation of Poland and Russia.

 Foto

Жаночая дысцыпліна двойкі да 14 гадоў
Прозвішча Імя Каманда Месца
1 Яцэвіч Ганна
Савіцкая Анастасія
Беларусь, Мінск, СШ №45 1
2 Мацулевіч Марыя
Крот Вераніка
Беларусь, Ахрэмаўцы, Ахрэмаўская СШ 2
3 Багдановіч Алеся
Рабчэўская Марыя
Беларусь, Ахрэмаўцы, Ахрэмаўская СШ 3
4 Яромка Ксенія
Картаева Юлія
Беларусь, Мінск, СШ №45 4
5 Пак Марта
Шыдлоўская Вікторыя
Беларусь, Мінск, гімназія №74 5
6 Мачуліс Яна
Дзмітрыева Анастасія
Беларусь, Мінск, гімназія №74 6
7 Васількевіч Святлана
Бутрым Марыя
Беларусь, Мінск, гімназія №74 7
8 Зялёненькая Паліна
Стасевіч Яна
Беларусь, Мінск, гімназія №74 8
       
Мужчынская дысцыпліна двойкі да 14 гадоў
Прозвішча Імя Каманда Месца
1 Іваноў Ілля
Жыгалковіч Мікалай
Беларусь, Смілавічы, СШ №1 1
2 Юдо Дзмітрый
Ляшук Максім
Беларусь, Смілавічы, СШ №1 2
3 Мазанік Мікіта
Петрашэвіч Віктар
Беларусь, Мінск, СШ №45 3
4 Халілаў Эльдар
Шлейгель Уладзіслаў
Беларусь, Мінск, СШ №45 4
5 Шульгат Яўген
Ягораў Дзмітрый
Беларусь, Ахрэмаўцы, Ахрэмаўская СШ 5
       
Жаночая дысцыпліна двойкі да 18 гадоў
Прозвішча Імя Каманда Месца
1 Грала Анна
Шарэк Эмілія
Польша 1
2 Праскурына Марыя
Вітэр Анастасія
Беларусь, Мінск, Ліцэй БДУ 2
3 Бушкевіч Дар'я
Буйневіч Кацярына
Беларусь, Мінск, МДПК
Беларусь, Смілавічы, СШ №1
3
4 Спірына Аляксандра
Новік Ірына
Беларусь, Мінск, ЛГК 4
5 Блізнец Надзея
Віслаўская Лізавета
Беларусь, Паперня, Папярнянская СШ 5
6 Ропат Алла
Ропат Анастасія
Беларусь, Мінск
Беларусь, Мінск, Ліцэй БДУ
6
7 Папакуль Анастасія
Серыкава Аляксандра
Беларусь, Мінск
Беларусь, Мінск, Ліцэй БДУ
7
8 Блатун Таццяна
Аразава Маліка
Беларусь, Мінск, МДМК 8
       
Мужчынская дысцыпліна двойкі да 18 гадоў
Прозвішча Імя Каманда Месца
1 Герасімовіч Арцём
Смаршчок Яўген
Беларусь, Мінск, СШ №95 1
2 Вараб'ёў Аляксей
Нямытаў Цімафей
Беларусь, Мінск, БДУ 2
3 Шчурко Ігар
Крук Дзмітрый
Беларусь, Смілавічы, СШ №1 3
4 Панеў Андрэй
Марохін Данііл
Расія, Сыктыўкар 4
5 Магонаў Сяргей
Мацэрук Аляксандр
Беларусь, Мінск 5
6 Цыбульскі Сцяпан
Пяткевіч Канстанцін
Беларусь, Мінск, БДУ
Беларусь, Мінск
6
7 Лапец Уладзіслаў
Масакоўскі Арцём
Беларусь, Мінск, БДУ 7
8 Аўласаў Уладзіслаў
Пармон Яўген
Беларусь, Мінск, Ліцэй БДУ 8
9 Шыбко Арцём
Хахлоў Уладзіслаў
Беларусь, Мінск, МДМК 9
10 Пішчынскі Павел
Палазнік Іван
Беларусь, Мінск, БДУ 10
11 Кліцуноў Андрэй
Марчанка Раман
Беларусь, Мінск, Ліцэй БДУ 11
       
Жаночая асабістая дысцыпліна 19-35 гадоў
Прозвішча Імя Каманда Месца
1 Пашко Адрыана Польша 1
2 Траўчынска Ада Польша 2
3 Грала Анна Польша 3
4 Ліхтаровіч Марыя Беларусь, Мінск 4
5 Вільчынская Іна Беларусь, Мінск 5
6 Кутасова Наталія Беларусь, Мінск 6
7 Ракава Агата Беларусь, Мінск 7
8 Шарэк Эмілія Польша 8
9 Казырэўская Марыя Беларусь, Мінск 9
10 Генава Аляксандра Беларусь, Мінск 10
11 Глусская Кацярына Беларусь, Маладзечна 11
12 Вярэніч  Анастасія Беларусь, Баранавічы 12
13 Аліферка Крысціна Беларусь, Баранавічы 13
14 Ропат Анастасія Беларусь, Мінск 14
15 Мілевіч Марыя Беларусь, Маладзечна 15
       
Мужчынская асабістая дысцыпліна 19-35 гадоў
Прозвішча Імя Каманда Месца
1 Тэклак Анджэй Польшча 1
2 Сушчынскі Міхал Польшча 2
3 Чудук Вячаслаў Беларусь, Мінск 3
4 Конан Андрэй Беларусь, Мінск 4
5 Чудук Павел Беларусь, Мінск 5
6 Колтун Іван Беларусь, Мінск 6
7 Паўлак Пётр Польшча 7
8 Маерскі Гжэгаж Польшча 8
9 Шаек Кшыштаф Польшча 9
10 Бычкоў Аляксандр Беларусь, Мінск 10
11 Вараб'ёў Аляксей Беларусь, Мінск 11
12 Марохін Ілля Расія, Сыктыўкар 12
13 Сцяфанаў Віталь Расія, Сыктыўкар 13
14 Герасімовіч Арцём Беларусь, Мінск 14
15 Жэбровіч Міхаіл Беларусь, Мінск 15
16 Гіл Марэк Польшча 16
17 Шчурко Ігар Беларусь, Смілавічы 17
18 Сталяркевіч Януш Польшча 18
19 Смаршчок Яўген Беларусь, Мінск 19
20 Вангрын Марыюш Польшча 20
21 Сазонаў Расціслаў Беларусь, Мінск 21
22 Сташэўскі Аляксей Беларусь, Мінск 21
23 Байбус Арцём Беларусь, Мінск 23
24 Садаў Ілля Беларусь, Мінск 24
25 Шулькевіч Іван Беларусь, Брэст 25
26 Панеў Андрэй Расія, Сыктыўкар 26
27 Акінчыц Дзмітрый Беларусь, Баранавічы 27
28 Кірыенка Уладзімір Беларусь, Баранавічы 28
29 Лапец Уладзіслаў Беларусь, Мінск 29
30 Густарнік Дзмітрый Беларусь, Баранавічы 30
31 Марохін Данііл Расія, Сыктыўкар 31
32 Масакоўскі Арцём Беларусь, Мінск 32
33 Іванюк Віталь Беларусь, Брэст 33
       
Жаночая дысцыпліна двойкі 19-35 гадоў
Прозвішча Імя Каманда Месца
1 Пашко Адрыана 
Траўчынска Ада
Польшча 1
2 Вільчынская Іна
Ракава Агата
Беларусь, Мінск 2
3 Казырэўская Марыя
Кутасова Наталія
Беларусь, Мінск 3
4 Ліхтаровіч Марыя
Генава Аляксандра
Беларусь, Мінск 4
5 Аксяневіч Вольга
Свотнева Марыя
Беларусь, Мінск 5
6 Вярэніч Анастасія
Аліферка Крысціна
Беларусь, Баранавічы 6
       
Мужчынская дысцыпліна двойкі 19-35 гадоў
Прозвішча Імя Каманда Месца
1 Тэклак Анджэй
Паўлак Пётр
Польшча 1
2 Чудук Вячаслаў
Чудук Павел
Беларусь, Мінск 2
3 Шаек Кшыштаў
Маерскі Гжэгаж
Польшча 3
4 Сушчынскі Міхал
Траўчынскі Дамінік
Польшча 4
5 Колтун Іван
Конан Андрэй
Беларусь, Мінск 5
6 Сташэўскі Аляксей
Садаў Ілля
Беларусь, Мінск 6
7 Гіл Марэк
Вангрын Марыюш
Польшча 7
8 Шулякоўскі Аляксандр
Жэбровіч Міхаіл
Беларусь, Мінск 8
9 Сцяфанаў Віталь
Марохін Ілля
Расія, Сыктыўкар 9
10 Ярашэвіч Павел
Гоман Сяргей
Беларусь, Смілавічы
Беларусь, Мінск
10
11 Шулькевіч Іван
Іванюк Віталь
Беларусь, Брэст 11
12 Бычкоў Аляксандр
Байбус Арцём
Беларусь, Мінск 11
13 Кірыенка Уладзімір
Густарнік Дзмітрый
Беларусь, Баранавічы 13